Autode kokkuost

Igas seisukorras, Üle Eesti

Miks meie autode kokkuost?

Ostame su auto kähku

Ise autot müües võib küll teenida natukene rohkem, kuid tavaliselt kestab autode ostmine mitmeid kuid või isegi aastaid. Meie ostame su auto mõne nädala jooksul.

Raha saad kohe kätte

Maksame sinu auto eest ausat hinda ning kokkulepitud summa saad kohe kätte. Nii ei pea sina ootama meiepoolset auto realiseerimist.

Meile sobivad kõik autod

Me ei ole valivad ning kui saame hinnas kokkuleppele siis ostame ära kõik autod. Olgu need siis katkised, pikalt seisnud või heas korras.

Liising ei ole takistuseks

Kehtiv liisinguleping ei takista meie jaoks auto ostmist. Suhtleme pangaga ning vormistame vajalikud dokumendid ümber.

15 aastat turul

Omame 15 aastast autode ostmise ja müümise kogemust. Selle aja jooksul loodud tutvused ja kontaktid võimaldavad meil pakkuda väga head hinda.

Austame kliendi aega

Pingutame selle nimel, et klient peaks auto müümise jaoks kulutama võimalikult vähe omaenda aega.

Ostame teie auto kiirelt

Võta ühendust

Saada meile päring või helista
5819 0200

Teeme esialgse hinnapakkumise

Teeme esmase info põhjal teile esialgse hinnapakkumise.

Vaatame auto üle

Meie hindaja tuleb ja vaatab teie auto üle.

Auto on müüdud

Lepime lõplikus hinnas kokku ja täidame vajalikud dokumendid.

Kasutatud autode kokkuost - KKK

Enamik autoomanikke peavad varem või hiljem tegelema auto müümisega ja uue auto ostmisega. Esimene kord võib auto vahetus või lihtsalt selle müümine olla stressirohke ja palju küsimusi tekitav protsess. Kui palju peaksin auto eest hinda küsima? Kes ostab minu autot? Kui kaua läheb auto müügiga aega? Ega keegi mind petta ei taha? 

Iseenda auto müük ei sobi erinevatel põhjustel paljudele inimestele, meile sobib aga autode ostmine. Sellepärast tutvustame lähemalt igat auto müümise võimalust ning vaatame täpsemalt, mis põhjustel eelistada auto kokkuostu varianti.

Kus ostetakse minu kasutatud autot?

Auto müümiseks on mitmeid võimalusi:

*müüa auto ise, enamasti tehakse seda internetiportaalide või tutvuste kaudu
*müüa auto läbi vahendaja – vahendajaks võib olla komisjoni müügiplats, ametlik esindus või mõni kasutatud autode müügisalong
*vana auto uue auto sissemakseks
*tuua sõiduk autode kokkuostu

Autode kokkuost ühendab endas kahte väga olulist aspekti – lihtsus ja kiirus.

Lihtsus. Müües oma auto kokkuostu, tähendab seda, et ära jääb kogu vaev, mida sisaldab endas oma enda auto müümine läbi interneti. Ostame teie auto ära ilma remondi ja pesuta. Vajalikud ei ole eelnev auto hooldus, pildistamine, kuulutuse üleslaadimine, erinevate ostjatega suhtlemine või isegi tehnokontroll.

Kiirus. Lisaks sellele, et ära jääb kogu vaev, jääb ära ka ajakulu. Hoiad kokku nii aega, mille panustaksid ise autot müües, aga ka aja, mis ootaksid, kui auto on müügis kellegi teise kätes. Viies auto kokkuostu, on raha käes juba nädalaga.

Seega autode kokkuost tagab, et inimene ise peab tegema võimalikult vähe ning raha jõuab võimalikult kiiresti müüjani. Meie, Autohoovis, ostame kõik kasutatud sõidukid, igal ajal ning igas kohas.

Väga levinud, kuid ajas üha vähem populaarne, on otsus müüa oma kasutatud sõiduautod ise. Auto müümine võib tänapäeva turul olla keeruline. Kasutatud autode hindade kõikumise ja ebaausate kauplejate vahel on raske välja selgitada oma auto tegelikku väärtust. Lisaks sellele on auto müümisele minev ajakulu suurem, kui enamik esimest korda autot müüvad inimesed arvatagi oskavad. Selleks, et vältida neid paljusid vigasid, mida on võimalik auto müümisel teha, tuleks esmalt kindlasti otsida lisainformatsiooni, mida auto müümisel tähele panna

Ise müümisel on peamiseks argumendiks võimalus saada natuke parem hind, kui kuskil mujal. Seda aga juhul, kui tead oma auto väärtust ja oskad enda eest seista ning ostjatega ausalt suhelda. Sealjuures tuleb meeles pidada, et see hind, mida kuulutuses küsid, ei tähenda alati, et selle hinnaga ka tehinguks läheb. Tavaliselt on hinna sees ka kauplemisruum teisele osapoolele. Ole kindel, et arvestad hinna sisse oma ajakulu. 

Auto müük läbi vahendaja võib tähendada nii komisjonimüüki kui ka müüki läbi esinduse või salongi.  See on protsess, mille käigus usaldad oma sõiduki ja selle müügi täielikult kellegi teise kätesse ning seda vahel mitmeteks kuudeks. See on ka põhjus, miks paljudele see variant ei sobi. Üldjuhul kasutatakse seda võimalust kõige vähem.

Viies oma auto komisjonimüüki või müügisalongi ei ole sul müügiprotsessi ajal ei autot, raha ega ka kontrolli, kui kiiresti auto ära ostetakse. Kuigi tegemist võib olla müügispetsialistiga, ei tähenda, et tema abiga läheb auto müümiseks lühem aeg, kui ise müües. 

Lisaks sellele võtavad vahendajad ja komisjonimüüjad oma töö eest mõnikord vägagi arvestatava protsendi automüügi hinnast. Üldjuhul lisandub vahendustasule ka sõiduki seisutasu päevade eest, mil see viibib müüdavas salongis või platsil ning liisingus oleva auto eest veel lisatasu protsentuaalselt müügihinnast. 

Üks paljudest variantidest, kuidas oma vanast autost lahti saada, aga mitte maha müüa, on anda see uue auto sissemakseks. See tähendab, et annad oma vana auto esindusele, kust ostad uue auto ning ei pea uue auto eest sissemakset tasuma. Kuigi see on üldjuhul ebaõiglaselt kulukas, kasutatakse seda võimalust tihti just mugavuse pärast. Mugav on see tõesti: annad vana auto ära ja sõidad uuega poe uksest välja ning kogu asjaajamine, sealhulgas vana auto realiseerimine, jääb teiste hooleks. Rahalises mõttes on vana auto sissemaksuks andmine aga üks kahjulikumaid tehinguid ning seda just odavamate autode puhul.

Auto omanik võib soovida oma autot müüa erinevatel põhjustel. Mõnel inimesel on tavaks oma sõidukeid uuendada iga ajavahemiku tagant – näiteks iga viie aasta tagant. Nii saab tagada, et auto on alati sõidukindel ja uueväärne. Teised peavad oma autot staatuse sümboliks ning soovivad oma sõidukeid uuendada alati, kui bränd annab välja uuema versiooni. Kui rahaliselt on see võimalik, siis miks ka mitte. Mõned inimesed loobuvad oma autost pärast õnnetust ja tehnilisi probleeme.

Auto füüsiline seisukord võib halveneda ja teatud autoga seotud kulud võivad olla vältimatud. Näiteks karmide ilmastikuolude või avarii korral võib auto saada nii kahju, et remondikulud ületavad uue auto hinna. Paljud inimesed usuvad, et selliste asjade peale raha kulutamise asemel oleks parem osta uus.

Ükskõik, mis põhjusel ja millises seisukorras autot soovid müüa, siis autode kokkuostu sobivad põhimõtteliselt kõik kasutatud autod Eestis. Meie juures toimub vanade autode kokkuost, avariiliste autode kokkuost, uuemate autode kokkuost. Auto ei pea olema tehniliselt heas seisukorras või uueväärne. Jah, saate meile müüa uue ja töökorras auto, aga ka avariijärgse ja remonti vajava auto. Võtame vastu äsja salongist tulnud auto, aga ka vaid utiliseerimiseks kõlbavad autod.

Meie jaoks ei oma tähtsust ka auto vanus, mark ega mudel. Me ostame ära sinu kasutatud autod, ükskõik, kas see on Škoda, Mercedes-Benz, Renault, Opel, Ford, Audi, Mazda, Hyundai või Kia, Toyota, Peugeot. Ka kõik mainimata jäänud margid on oodatud!

Ainuke tingimus on, et olemas on dokument, mis tõestab, et oled auto seaduslik omanik ning sul on õigus autot müüa.

Autohoov.ee kokkuost on lihtsaim viis müüa oma kasutatud autot kohustusteta, saades kohese pakkumise. Puuduvad lisavaev ja ajakulu. Hindame seda päeva, mil saame osta sinu auto!

Oleme loonud vaid mõned lihtsad sammud, kuidas müüa oma autot: võta ühendust, tutvu hinnapakkumisega ja kohtu hindajaga. Ongi kõik!

Meie saab ühendust võtta endale sobival viisil. Saada meile päring kodulehe kaudu ankeeti täites, kirjuta meile info@autohoov.ee või helista 5819 0200. Peale esmase info saamist, teeme sulle esialgse hinnapakkumise, millega saad tutvuda. Seejärel tuleb meie hindaja ja vaatab auto üle. See protsess on sulle tasuta ning võimalikult põhjalik, aga lühike. Kui mõlemale osapoolele on kõik sobilik, siis lepime kokku lõplikus hinnas ja täidame vajalikud dokumendid. 

Lisaks kiirusele ja lihtsusele on veel üks väga oluline mugavus autode kokkuostu kohta – see toimub igal pool. Vanade ja muude kasutatud autode kokkuost toimub nii Tallinnas, Tartus, Pärnus kui ka mujal Eestis. Saame kokku Sulle sobilikus kohas ja vajadusel sõidame Su autole ise järele.

VÕTA ÜHENDUST

Maksame ausat tasu ja raha saad kohe kätte